Jdi na obsah Jdi na menu
 


PODZIMNÍ ČÁST SEZÓNY 2009 - 2010

MUŽI - I.A třída, skupina  B
15.8.  DOLNÍ LUTYNĚ-DĚTMAROVICE                  2:0  ( 1:0 )
          branky:ZUČEK, POSEL

22.8.  STARÁ BĚLÁ-DOLNÍ LUTYNĚ                       2:0 ( 2:0 )

29.8.  DOLNÍ LUTYNĚ-HORNÍ SUCHÁ                    0:3  ( 0:2 )

5.9.    HEŘMANICE-DOLNÍ LUTYNĚ                       3:0  ( 0:0 )

12.9.  DOLNÍ LUTYNĚ-STONAVA                            4:2  ( 2:1 )
          branky:VANĚČKO P.    2x, BÍLÝ, HANUSEK,

20.9.  LIBHOŠŤ-DOLNÍ LUTYNĚ                              3:0  ( 1:0 )

26.9.  DOLNÍ LUTYNĚ-BYSTŘICE n/O                     0:0  ( 0:0 )

3.10.  BRUŠPERK-DOLNÍ LUTYNĚ                          2:1  ( 0:0 )
          branka:KWIECINSKI

11.10.RAŠKOVICE-DOLNÍ LUTYNĚ                        2:0  ( 1:0 )

25.10.JANOVICE-DOLNÍ LUTYNĚ                           7:1  ( 5:0 )
          branka:AKSTEINER

28.10.DOLNÍ LUTYNĚ-VLČOVICE                           2:1  ( 2:0 )
          branky:POSEL,TWRDÝ

31.10.DOLNÍ LUTYNĚ-STARÉ MĚSTO                   4:1  ( 3:0 )
          branky:POSEL  2x, AKSTEINER, HUŇAŘ

8.11. SMILOVICE-DOLNÍ LUTYNĚ                         2:0  ( 0:0 )



DOROST - Okresní přebor
23.8. VĚŘŇOVICE-DOLNÍ LUTYNĚ                        1:1   ( 1:0 )
          branky:ŠULEJ

30.8. DOLNÍ LUTYNĚ-HORNÍ SUCHÁ                    0:4  ( 0:2 )

5.9.   ZÁBLATÍ-DOLNÍ LUTYNĚ                               1:4  ( 1:2 )
         branky:CHYBIORZ, SAGITARIUS,DURCZOK,ŠTVERÁK

13.9.DOLNÍ LUTYNĚ-STONAVA                              5:3  ( 2:2 )
        branky:CHYBIORZ  2x,ŠULEJ, NOVOTNÝ,JANTOŠ

19.9.SLAVOJ RYCHVALD-DOLNÍ LUTYNĚ          1:2  (1:1 )
       branky:SAGITARIUS, VLASTNÍ ( ŠULEJ )

23.9.DOLNÍ LUTYNĚ-DĚTMAROVICE                   6:2  ( 3:2 )
       branky:HUŇAŘ  2x, SAGITARIUS, BETÁK, ŠULEJ, CHYBIORZ

27.9.DOLNÍ LUTYNĚ-H.BLUDOVICE                      7:2 ( 3:1 )
        branky:SAGITARIUS  3x, CHYBIORZ  2x, BETÁK,,HUŇAŘ

3.10.DOUBRAVA-DOLNÍ LUTYNĚ                           3:4  ( 2:3 )
        branky:SAGITARIUS  2x,ŠULEJ,CHYBIORZ

10.10.BANÍK RYCHVALD-DOLNÍ LUTYNĚ            1:11  ( 1:6 )
        branky:SAGITARIUS  3x,BETÁK  3x,CHYBIORZ  2x,ŠULEJ  2x,HUŇAŘ

         DOLNÍ LUTYNĚ-ČESKÝ TĚŠÍN           3:0     kontumační výsledek

1.11.DOLNÍ LUTYNĚ-TĚRLICKO                              6:2  ( 1:2 )
        branky:CHYBIORZ  2x,BETÁK,ŠULEJ,SAGITARIUS,HUŇAŘ

7.11.DOLNÍ DATYNĚ-DOLNÍ LUTYNĚ                    4:3  ( 2:1 )
       branky:SAGITARIUS  2x,BETÁK



STARŠÍ ŽÁCI - Okresní přebor
30.8. DOLNÍ LUTYNĚ-HORNÍ SUCHÁ                       3:0  ( 2:0 )
         branky:HUŇAŘ  2x,BEDNÁŘ

1.9.  VĚŘŇOVICE-DOLNÍ LUTYNĚ                             1:7  ( 1:3 )
         branky: HUŇAŘ  4x,STŘELEC  2x,BODNÁR

5.9.  ZÁBLATÍ-DOLNÍ LUTYNĚ                                   0:3  ( 0:2 )
        branky:HUŇAŘ  2x,STŘELEC

15.9.DOLNÍ LUTYNĚ-DĚTMAROVICE                     5:0  ( 3:0 )
        branky:HUŇAŘ  2x,FISMOL,STŘELEC,BODNÁR

19.9.SLAVOJ RYCHVALD-DOLNÍ LUTYNĚ             7:5  ( 3:3 )
        branky:HUŇAŘ  2x,BEDNÁŘ,FISMOL,VLASTNÍ

27.9.DOLNÍ LUTYNĚ-BOHUMÍN                               0:1  ( 0:0 )

10.10.BANÍK RYCHVALD-DOLNÍ LUTYNĚ             1:8  ( 1:1 )
        branky:HUŇAŘ  4x,STŘELEC  3x, FISMOL

18.10.DOLNÍ LUTYNĚ-L.PETROVICE                       4:3  ( 3:0 )
        branky:MATUŠEK,FISMOL,HUŇAŘ,KUCHAŘ

24.10.HAVÍŘOV  C-DOLNÍ LUTYNĚ                          3:0  ( 2:0 )

1.11.DOLNÍ LUTYNĚ-HORNÍ ŽUKOV                       1:9  ( 0:5 )
       branka:HUŇAŘ

7.11.DOLNÍ DATYNĚ-DOLNÍ LUTYNĚ                     1:3  ( 1:0 )
       branky:WITA,KUCHAŘ,BEDNÁŘ




STARŠÍ PŘÍPRAVKA Okresní přebor-skupina A 
3.9.  BOHUMÍN-DOLNÍ LUTYNĚ                               2:1  ( 1:0 )
        branka:HOK

12.9.DOLNÍ LUTYNĚ-KARVINÁ  B                          2:10  ( 1:5 )
        branky:HOK,KOSCHNY

17.9.SL.ORLOVÁ  A-DOLNÍ LUTYNĚ                     6:2  ( 2:0 )
        branky:HOK, KOSCHNY

26.9.DOLNÍ LUTYNĚ-SL.ORLOVÁ  B                     3:3  ( 0:3 )
        branky:KOSCHNY  2x,HOK

1.10.DĚTMAROVICE-DOLNÍ LUTYNĚ                  1:3  ( 1:2 )
       branky:HOK  2x,KOSCHNY

10.10.DOLNÍ LUTYNĚ-PETŘVALD                         2:2  ( 2:1 )
       branky: HOK  2x

14.10.I.PETROVICE-DOLNÍ LUTYNĚ                     1:6  ( 1:2 )
        branky:HOK  3x,SOBOTÍK  2x,STOKLASA

24.10.DOLNÍ LUTYNĚ-KARVINÁ  C                      2:3  ( 0:2 )
        branky:SOBOTÍK   2x

29.10.H.SUCHÁ-DOLNÍ LUTYNĚ                            2:1  (2:0 )